KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahäst 7495219

nr 749 5219

Dalahäst

1800-tal, Malung, längd: 14, höjd: 13

Kondition: 1 ben lagat, normalt bruksslitage

Utrop:

1.000 kr

Såld:

750 kr

måndag 26 mars 2012
kl 17:41:29

21/3 15:05:29 1      700 kr
26/3 17:35:33 2      Vinnande bud